קיאקים בתל אביב

מחפשים קיאק חזק ואיכותי באזור תל אביב? אתם במקום הנכון!

בחירת הקיאק המושלם צריך להיות מבוסס על הצרכים האישיים שלכם, סוג השימוש עם הקיאק והתקציב. אם אתם מחפשים קיאקים בתל אביב והסביבה, חשוב שתכירו את סוגי הקיאקים המרכזיים הנפוצים היום לשימוש בישראל. ישנם 2 סוגי קיאקים עיקריים – קיאקים מסוג Sit-In בהם אתם יושבים בתוך הקיאק והם נחשבים יחסית קטנים וקיאקים מסוג Sit-On-Top הנחשבים לרחבים יותר והישיבה היא על מושב המותקן על החלק העליון של הקיאק. במאמר הזה נספק לכם את כל המידע הדרוש לבחירת הקיאק המושלם לפעילויות החתירה שלכם.

קיאקים במרכז לסגנונות חתירה שונים

חתירה עם קיאקים במרכז הארץ היא פעילות מושלמת לפנאי שלכם וגם מאפשרת לכם לשמור על כושר באמצעות פעילות ספורטיבית בריאה במיוחד המשלבת פעילות אירובית ועבודה על חיזוק שרירי הגוף, בעיקר שרירי הגב והידיים. בכדי להנות מחתירה בקיאק צריך קודם כל להתאים את הקיאק לצרכים שלכם. אם אתם מתכננים לחתור בים התיכון או בכנרת, כדאי לכם לבחור בקיאק המותאם לכך. אם המטרה היא לחתור לטווחים ארוכים אתם צריכים קיאק שיתאים לסוג זה של חתירה. ישנם גם קיאקים המיועדים ל-2 חותרים או יותר ותוכלו לבחור את הקיאק בהתאם לתוכניות שלכם לשימוש עם הקיאק.

בחירת הקיאק על פי אופי השימוש

לחתירה עם קיאקים בתל אביב מומלץ לכם לבחור בקיאק רחב ושטוח במידה ומדובר על חתירה קצרה ובמזג אוויר נוח. דגם זה יהיה מתאים לחתירה במרחק של כמה מאות מטרים מחופי הים בתל אביב. אם מדובר על תדירות גבוהה של שימוש בקיאק וחתירה למרחקים של יותר מ-300 מ' מהחוף, מומלץ לקנות קיאק בצורה מחודדת וארוכה. בנוסף לכך, ישנם סוגים שונים של קיאקים הנבדלים מבחינת הניידות שלהם. קיאק מתנפח הוא קל יותר לניוד עם הרכב לעומת קיאק קשיח. אנחנו בחברת ימית סחר מציעים לכם קיאקים באיכות גבוהה כולל אפודי ציפה בטיחותיים בכדי שתוכלו לחתור בהנאה ובביטחון מלא במי הים לאורך חופי הארץ ובכנרת.

מה המחיר של רכישת קיאקים בתל אביב?

המחיר של קיאקים בתל אביב תלוי במידה רבה בסוג הקיאק שבחרתם ובדגם שלו. אנחנו בחברת ימית סחר מייבאים לישראל מגוון רחב של ציוד חתירה, גלישה ושייט ויכולים להציע לכם כאן באתר קיאקים איכותיים וברמה גבוהה שישרתו אתכם להרבה שנים של ספורט והנאה בלתי נגמרת.

קצת עלינו

ימית סחר הוקמה בשנת 1973, על ידי דורון עזרא ואיתן פרידלנדר.
בתחילת דרכה, עסקה החברה בייצור מוצרים לשימוש ימי, כיום בימית בעיקר עוסקים בייבוא
מוצרים מתחום היאכטות והסירות, גלישת גלים, קייט-סרף , גלישת רוח וביגוד מתאים לפעילויות אלו.
בין היתר משווקת – למועדוני השייט והגלישה, חנויות ואנשים פרטיים.

קרא עוד