ציוד ספורט ימי מומלץ

ציוד ספורט ימי מומלץ למתחילים ומתקדמים

בישראל ספורט ימי הוא פופולרי במיוחד ובהחלט אפשר להבין למה, יש חופים רבים ומזג האוויר מושלם לכך. אך מעבר לסיבות הללו, לספורט הימי יש גם לא מעט יתרונות בריאותיים והוא טוב גם לגוף וגם לנפש. החשיפה לשמש בזמן פעילויות שונות של ספורט ימי מספקת לגוף שלכם מנה טובה של ויטמין D שחשוב לחיזוק העצמות, מעודד ספיגת סידן ומווסת את רמת הזרחן בגוף. נוסף על כך, עיסוק בספורט ימי תורם לחיזוק שרירים רבים בגוף, מסייע באיזון לחץ הדם ותורם להפחתת הסיכון למחלות לב וכלי דם. ספורט ימי יכול גם לסייע לכם נפשית בכך שהוא משפר את מצב הרוח. ספורט ימי כולל בין היתר גלישת רוח, גלישת גלים, צלילה, שיט קיאקים, ספורט ימי אבובים, גלישת סאפ ועוד. 

מאיפה מתחילים?

לא משנה באיזו פעילות ספורט ימי בחרתם, חשוב למצוא ציוד ספורט ימי מומלץ שיהיה איכותי ותואם לרמה שלכם. ציוד לספורט ימי משתנה בהתאם לרמת הקושי, כך שאם אתם מתחילים, יש ציוד המותאם למתחילים, וכך גם ברמות אחרות כמו מתקדמים ומקצוענים. אם אתם לא לגמרי בטוחים איזה ציוד ספורט ימי מומלץ עבורכם, כדאי להתחיל בלבחור מקום שמוכר ציוד לכל הרמות ומציע ייעוץ מצד מוכרים מנוסים ומקצועיים.  

מה צריך לדעת על אקסטרים ספורט ימי?

מחפשים פעילויות אקסטרים ספורט ימי ולא יודעים אילו אפשרויות קיימות? הנה כמה פעילויות שכדאי לכם להכיר. ספורט ימי אבובים או אבוב שכיבה הוא סוג ספורט ימי אקסטרים פופולרי ורווי אדרנלין. האבוב הוא למעשה מזרן שכיבה שנגרר על ידי סירת מירוץ מהירה, לכן מדובר בפעילות לאנשים שלא חוששים מספורט ימי במהירות גבוהה במיוחד. סוגים נוספים של ספורט ימי אקסטרים כוללים בין השאר קיאקים, בננות ושיט בסירת טורנדו. אז היכן מומלץ לקנות ציוד ספורט ימי מומלץ? בין שיש לכם עסק לפעילויות ספורט ימי או אתם מחפשים ציוד לשימוש אישי, אצלנו בימית סחר תוכלו למצוא את כל הציוד הנחוץ למגוון רחב של פעילויות ספורט ימי. מעוניינים במידע נוסף על ציוד לספורט ימי? התקשרו או בקרו בחנות שלנו בתל אביב ונשמח לעזור לכם למצוא את כל הציוד הנחוץ לכם.  

קצת עלינו

ימית סחר הוקמה בשנת 1973, על ידי דורון עזרא ואיתן פרידלנדר.
בתחילת דרכה, עסקה החברה בייצור מוצרים לשימוש ימי, כיום בימית בעיקר עוסקים בייבוא
מוצרים מתחום היאכטות והסירות, גלישת גלים, קייט-סרף , גלישת רוח וביגוד מתאים לפעילויות אלו.
בין היתר משווקת – למועדוני השייט והגלישה, חנויות ואנשים פרטיים.

קרא עוד