ציוד לכלי שייט

להפוך אהבה לתחביב

אם אתם אנשים שאוהבים את הים, אנשים שאפילו לא מחכים לקיץ כדי לשחות בכנרת או בירדן, אתם יכולים לקחת את האהבה שלכם ולהפוך אותה לתחביב חדש, מרגש וייחודי. גם בארץ ישראל שלא שופעת במקורות מים רבים, אפשר להנות כמו שצריך מספורט ימי אתגרי גם במי הים התיכון, ים סוף, בכנרת ובירדן בעזרת קיאקים. בעוד שאתם ודאי מדמיינים שייט קיאקים בנהרות סוהרים באירופה, גם כאן בארץ אפשר להנות מספורט אתגרי זה. ציוד לשיט קיאקים וציוד לכלי שייט אחרים המותאם לים מאפשר חתירה מהנה ואתגרית במים רגועים וסוערים ונותן לכם דרך נוספת להנות מאהבה שלכם. כמו כן, לשייטים מקצועניים, ציוד לכלי שייט יכול ללוות אתכם גם לטיסות שלכם לחו"ל ולחסוך ממכם לשכור ציוד יקר כל פעם מחדש.

קניית ציוד בצורה חכמה

לאחר שהעניין שלכם בספורט התגבר, ודאי תתחילו להיכנס לחנויות בחיפוש אחר הציוד המתאים. חנויות הספורט הגדולות אינן מתמחות לרוב בציוד לשיט קיאקים וציוד ספורט ימי בכללי, אך הן כן מתמחות בלמכור. לכן ביקור באחת מהחנויות האלו יוביל לקנייה גדולה ומיותרת של ציוד שלא בטוח מתאים לצרכים שלכם ושאיכותו לא בשמיים. לכן בחיפוש אחר ציוד לשיט קיאקים למכירה, יש לגשת לחנות המתמחה בספורט ימי שם יוכלו לייעץ לכם מתוך ניסיון אישי בתחום איזה ציוד אתם צריכים בדיוק וכמה כסף כדאי לכם להשקיע בהתאם לניסיון שלכם. בחנות מקצועיות לא רק שתקנו בצורה חכמה אלא גם תקבלו המון טיפים ועצות לפעילות עצמה על מנת שתוכלו להשתפר ולהצליח בתחום.

חנות לספורט תחרותי

רבים שהחלו לעסוק בספורט ימי בוחרים לנסות להיכנס לפן התחרותי שבו ולהשתתף בתחרויות ארציות ובינלאומיות. לפעמים לא מספיק להיות ספורטאי עם פוטנציאל גדול, שכן בלי ציוד איכותי תתקשו להוציא לפועל את היכולות שלכם ולא תנחלו הצלחות רבות. בחנות מקצועית כמו ימית תוכלו למצוא ציוד לשיט תחרותי בסטנדרט בינלאומי שיבטיח לכם שאתם נמצאים ברמה הגבוהה ביותר בתחרות ושתוכלו להתחרות בצורה שווה לכל המתחרים. בימית אנו מחזיקים ציוד לכלי שייט של החברות המובילות בשוק על מנת לאפשר לכם להנות מציוד לשיט תחרותי וחובבני שבעזרתו תוכלו להנות מהספורט אך גם לראות תוצאות. ימית – ציוד לשיט קיאקים למכירה במחירים הטובים בישראל.

קצת עלינו

ימית סחר הוקמה בשנת 1973, על ידי דורון עזרא ואיתן פרידלנדר.
בתחילת דרכה, עסקה החברה בייצור מוצרים לשימוש ימי, כיום בימית בעיקר עוסקים בייבוא
מוצרים מתחום היאכטות והסירות, גלישת גלים, קייט-סרף , גלישת רוח וביגוד מתאים לפעילויות אלו.
בין היתר משווקת – למועדוני השייט והגלישה, חנויות ואנשים פרטיים.

קרא עוד