מזח צף לסירה

צריכים מזח צף לסירה או אופנוע ים? יש לנו פתרון בשבילכם!

מזח צף לסירה מספק מענה לשמירה על כלי הספורט הימי שלכם בדרך נוחה, קלה ופשוטה למדי. המזח הייחודי הוא מודולרי וניתן לסחיבה בקלות גם ברכב פרטי ומאפשר לכם למקם את הבסיס לסירה או לאופנוע הים בצורה מהירה ויעילה. ניתן להשתמש במזח גם להליכה בין חלקי הנמל והוא מגיע בגדלים ובצורות שונות על פי בחירה. הקוביות ממנו בונים את המזח הצף, מגיעות בדרך כלל בגודל של 50 מטר על 50 מטר והן יעילות ביותר במרינות הקיימות בישראל.

מזח צף קוביות לבנייה עצמית

מזח צף קוביות מאפשר לכם לבנות את גודל המזח הנדרש לכם באמצעות בנייה מודולרית המאפשרת לכם לבצע זאת באופן עצמאי. ניתן אף לבנות רציפים זמניים או קבועים במרינות ציבוריות ונמלים מסחריים. למזחים הצפים אפשר להוסיף גם כבש ירידה וגישה נוח לרציפים השונים עם עגינה יבשה ויעילה ביותר לתפעול תקלות ובעיות בכלי הימי שלכם. את הקוביות הצפות ניתן להזמין און ליין דרך האתר ולקבל אותם עם משלוח עד לבית שלכם או לרציף בו הכלי הימי שלכם עוגן.

מזח צף במחירים ללא תחרות

את המחיר המשתלם ביותר למזח צף תוכלו למצוא כאן באתר ולבחור את כמות הקוביות הנדרשות לכם. כננת חשמלית או ידנית אפשרית גם כן להתקנה לתפעול נוח יותר של המזח. לכל קובייה צפה של המזח המוצע לכם באתר, יש 4 זיזים המחברים אותה לקוביות אחרות והחיבור נעשה בצורה פשוטה וקלה. החומר ממנו עשויות הקוביות כולל ויניל חזק וגמיש המאפשר את התכונות החשובות שיש לכל קובייה צפה. היתרון של הקוביות הצפות בא לידי ביטוי בעמידות שלהן בפני מזג האוויר, רוחות חזקות וגשמים וניתן להשתמש בהן לשנים רבות עם עומסים שונים עליהן.

הזמנה און ליין של מזח צף לסירה

להזמנה של קוביות של מזח צף לסירה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לקטלוג המוצרים כאן באתר של חברת ימית סחר ולבחור את כמות הקוביות הנדרשות לכם ליצירת מזח. צוות החברה זמין עבורכם גם דרך מספר הטלפון המופיע באתר וישמח לספק לכם הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה.

קצת עלינו

ימית סחר הוקמה בשנת 1973, על ידי דורון עזרא ואיתן פרידלנדר.
בתחילת דרכה, עסקה החברה בייצור מוצרים לשימוש ימי, כיום בימית בעיקר עוסקים בייבוא
מוצרים מתחום היאכטות והסירות, גלישת גלים, קייט-סרף , גלישת רוח וביגוד מתאים לפעילויות אלו.
בין היתר משווקת – למועדוני השייט והגלישה, חנויות ואנשים פרטיים.

קרא עוד