הסיפור מאחורי מותג הגלישה cj nelson

הסיפור של cj  התחיל בהשפעה ישירה מאביו שהיה אובססיבי לגלישה. Cj גדל בבית עם אבא שגלש ודיבר גלישה כל חייו ודאג להעביר לבנו את האובססיה לים.

Cj טוען שהחלומות של אביו על להיות גולש מקצועי הועברו אליו בצפייה גדולה. מאז ומתמיד היה נוסע  cj עם אביו ברכב לבדוק את מצב הגלים וכבר בגיל 4 תפס את הגל הראשון שלו ומאז גלישת גלים וסקייטבורד הם כל עולמו.

 

 

 

 

 

 

 

שנים ספורות לאחר מכן ו cj כבר מתחרה בתחרות הראשונה שלו אומנם נדחה כי לטענת השופטים היה "טוב מדי לתחרות"

עם טעם של אכזבה שלא ירים גביע לפני החברים זו הייתה הנקודה שהבין שיש לו משהו מיוחד ושאביו צדק לגביו.

 

הגיע שלב שבו cj עזב לסן קלמנטה ושם קיבל מקור חדש להשראה והדרכה בגלישה מהשמות האגדיים של אותם זמנים ישראל פסקוביץ והרבי פלטשר שהיה בבעלותם מועדון גלישה ובית ספר לגלישה שבו גדלו הרבה מהשמות הגדולים בענף. במקביל לעצות הרקע שעדין קיבל מאביו הוא נחשף בזכות הבחורים האלו בסן קלמנטה לעיצובים ושייפים שגרמו לו להבין את עולם הלונגבורד בצורה שונה לגמרי, הוא טוען שעד היום הוא מושפע מהשנים באם בילה איתם.

 

 

 

 

 

 

 

בשלב מסוים כשמיצה cj את הזמן עם ישראל וחברו אבא שלו החליט לחבר אותו עם חברו הטוב טרי סימס והחיבור הזה הוליד את היצירות הראשונות של cj

ב 1997 אביו החליט להעביר אותו לחיות בסנטה קרוז להרחיק אותו מהעיר שם יוכל להתרכז רק בגלישה ולהיות מתחרה מקצועי.

 

לאחר כמה שנים והרבה ניצחונות בתחרויות שונות cj צורף לעבוד תחת בוב פירסון האגדי, שם הוא העביר שעות וימים בללמוד איך לבנות גלשנים היה חשוף למאות הזמנות ובנה מאות גלשנים- תחת הדרכתו של בוב שלטענתו היה שייפר שלא קיבל אפילו טעות הכי קטנה בעיצוב, וטען שאם לא ביצעת נכון משמע שלא הקשבת כמו שצריך! זו הייתה זכות גדולה עבור cj שלא כולם זוכים לה.

 

 

 

 

 

 

 

בהמשך דרכו cj עזב את סנטה קרוז וחתם עם rvca והתחבר עם עוד שמות גדולים בתעשייה, בזמן הזה גם התחיל לייצר חרבות משלו ולראשונה הקים צוות משלו, תקופה שזכורה לו עד היום כחוויה בלתי נשכחת של גלישה מוסיקה חברים ואומנות.

 

Cj התחיל להבין שיש התמקדות גדולה בכל נושא הnoseriding  והדברים מתחילים להשתנות, אז מי שהכתיב את הטון היה Robbie K שגידל דורות חדשים של גולשי לונגבורד. אחד השותפים לעסק של רובי היה בחור מיפן שפתח ל cj את הדלת ושאל אם ירצה להכין את הגלשנים שלו לשיווק ביפן, כמובן והוא התחייב לעבודה ועד היום זוקף לרובי כבוד ענק והערכה גדולה ומכתיר אותו כגאון.

 

לצערו של נלסון בין כל הכייף והיצירה הוא נפל לאלכוהוליזם קשה והתמכרות לסמים, מה שגרם לו כמעט לאבד הכל ולהפסיק לגלוש. גם כשחזר לסנטה קרוז וניסה להתרומם ההתמכרות הייתה חזקה ממנו.

 

במהלך כל התקופה הזו אביו נפטר ממחלה בלתי צפויה והדבר הזה זיעזע את cj והרעיד את כל עולמו, הוא ידע שמצבו לא טוב ושזו לא הדרך שהמשפחה שלו ייחלה בשבילו, והחליט להתפכח ולחזור לגלישה ולהמשיך לבנות את ממלכת הגלישה שלו ושל אביו שכל חייו דחף אותו לשם.

נלסון חזר לגלישה פיכח ובריא והיה נראה כאילו לעולם לא עזב מבחינת מקצועיות ושליטה מעוררת השראה.

 

 

 

 

 

נלסון חזר לקשר עם חברו השייפר האוסטרלי איאן צישלום וההוא הטיס את נלסון לאוסטרליה על מנת לבנות יחד גלשנים ולהתחיל לקבל הכרות מחדש. הפעם גם בעולם המדיה החברתית שחשף אותו לעוד אנשים וחברים ישנים, בהם חברו מיפן שמיד הציע לו לגלוש על הגלשנים שלו ולבנות יחד גלשנים בסגנונות שונים.

 

עם הזמן והעשייה המרובה התפתח מותג עם היסטוריה עשירה, של אנשים וגלישה שמכניס לתוכו אנשים טובים ויצירתיים שאוהבים לגלוש ולא מפסיקים להתפתח ולעורר השראה.

Cj טוען שזוהי תמצית קטנה מסיפור חייו המרתק של ילד שגדל לתוך גלישה ולא ידע דבר אחר מלבד. עד היום הוא באופן אישי מתאים לאנשים את השייפ שיעבוד עבורם ומוערך בסצנת גלישת הלונגבורד כגולש מעולם אחר.

 

 

 

 

קצת עלינו

ימית סחר הוקמה בשנת 1973, על ידי דורון עזרא ואיתן פרידלנדר.
בתחילת דרכה, עסקה החברה בייצור מוצרים לשימוש ימי, כיום בימית בעיקר עוסקים בייבוא
מוצרים מתחום היאכטות והסירות, גלישת גלים, קייט-סרף , גלישת רוח וביגוד מתאים לפעילויות אלו.
בין היתר משווקת – למועדוני השייט והגלישה, חנויות ואנשים פרטיים.

קרא עוד