קורס קייטסרפינג

קורס קייטסרפינג של IKS – הקורס המקצועי בארץ!

הקורס המקצועי ביותר

תמיד רציתם להתחיל לגלוש קייטרפינג ולא ידעתם איך?

אז הנה כל השלבים ומה שצריך כדי לעשות את הצעדים הראשונים בתחום, החל מקורס ועד התאמת ציוד או שיעורי מתקדמים. אצלנו במועדון תוכלו לעשות קורס קייטסרפינג על ידי מדריכים מנוסים ומקצועיים שמאמינים קודם כל בבטיחות! 

מועדון IKS של עידן קפלן נמצא בחוף פולג נתניה ועובד איתנו דאוטון ישראל בשיתוף פעולה, בקורס ובמועדון משתמשים בציוד הטוב ביותר מבית דאוטון קייטבורדינג. לאחר הקורס תוכלו לקבל ליווי וייעוץ בקניית ציוד הקייט סרף הראשון שלכם/כן.

עידן הוא אחד הגולשים המובילים בארץ בתחום הקייט-גלים, הוא מומחה בפריסטייל עם גלשן קייט-גלים וגם אלוף בביצועים על הגל. הוא מדריך קייט מוסמך של התאחדות הקייט הבינלאומי איקו IKO ויש לו שנים של ניסיון בתחום. המועדון צבר במהלך השנים שיטות לימוד וטכניקות שיעזרו לכם ללמוד בצורה הטובה והמהירה ביותר. לפרטים נוספים והרשמה: עידן 050-6544405

 

*הקורס מיועד לטווח גילאים רחב מאוד והוא למעשה מתאים לכל אחד בטווח הגילאים 13-55

*הקורס מתאים גם לאנשים ללא רקע של גלישה מסוג כלשהו

*ישנו גם קורס מותאם לגולשי גלים שרוצים להיכנס גם לתחום הקייט סרפינג

*השיעורים בקורס הקייט סרפינג של IKS נעשים עם ביטוח מותאם ללימודי קייט סרפינג ועם שיטת הדרכה ייחודית

*לאחר הקורס ישנה אפשרות לקבל שירות ועזרה בקניית הציוד גם אצלנו בחנות – ימית מרינה תל אביב, 03-5271777 שלוחה 4 (היבואניים הרשמיים של דאוטון קייטבורדינג ישראל)

 

כיצד מתקיים קורס הקייט סרפינג ?

קורס הקייטסרפינג מתקיים בחוף פולג, נתניה. חוף הבית שלנו. הקורס בנוי ממספר שיעורים בהם ילמד התלמיד את כל השלבים מהרכבת הציוד ועד גלישה עצמאית.
בהרשמה לקורס יקבל התלמיד חומר תיאורטי ללמידה עצמית כדי לעזור לתלמיד/ה להגיע/ה מוכנים לשיעורים בחוף, למדנו שהבנה מקדימה של החומר התיאורטי הופכת את השיעורים בחוף לאפקטיביים ומשמעותיים יותר! מבנה קורס הקייטסרף אצלנו במועדון:

שיעור ראשון –
גלישת הקייטסרפינג היא ספורט אקסטרים ולכן חשוב קודם כל ללמוד את כללי הבטיחות ואמצעי הזהירות. בשיעור הראשון נעבור על הכללים האלו, נלמד איך העפיפון (הקייט) עובד ונתחיל לעבוד איתו.

שיעור שני-
בשיעור השני נחזק את השליטה בקייט. נלמד כיצד לייצר כוח בצורה מבוקרת, להניף ולהוריד את הקייט בחוף ובמים. בשיעור נבצע תרגילי שליטה במטרה לשפר את תחושת הביטחון של התלמיד וללמד אותו איך לצאת מכל מצב נתון במים.

שיעור שלישי-
במידה ושליטת התלמיד בעפיפון ברמה טובה, נלמד איך להתחיל לגלוש, שלב העליה לגלשן ותחילת גלישה. שם נצטרך לשלב את מה שלמדנו בשיעורים הראשונים עם העפיפון ואת העליה לגלשן.

כל מהלך הקורס מלווה בציוד בטיחות, אפוד ציפה, קסדה וליש בטיחות. לכל קסדה מחובר מכשיר קשר לתקשורת טובה וישירה עם המדריך. הציוד איתו נעבוד בקורס הוא ציוד מבית דאוטון קייטבורדינג – החברה הטובה והגדולה ביותר בשוק.

 

מה המחיר של קורס הקייט סרפינג?

עלות קורס הקייט סרף היא 1900 ש״ח עבור קורס מלא הכולל 3 שיעורים – סה״כ 6 שעות,
הקורס כולל בסופו גם התאמה ועזרה בקניית הציוד הראשון.
ישנה אפשרות לשיעור בודד או מספר שיעורים, לאנשים שכבר עשו קורס בעבר ורוצים רענון או שיעור ניסיון לפני שעושים קורס מלא. עלות שיעור יחיד של שעתיים הינה 650 ש״ח.
ישנה גם אפשרות לשיעור חווייתי אחד כמתנה.
*מי שסיים אצלנו קורס מלא ורוצה לעשות שיעורים נוספים כי מרגיש לא מספיק מוכן או רוצה להעלות את הרמה, עלות שיעור בודד של שעתיים הינה 550 ש״ח.
*קיימת אפשרות לקורס זוגי במתכונת מיוחדת ובמחיר אטרקטיבי למעוניינים!

 

מתי מומלץ לעשות את הקורס?

לעונת הגלישה מספר תקופות, אך עונות מעבר הן הטובות ביותר ללימוד הקייטסרפינג כגון אביב וסתיו, בעונות אלו תדירות הרוח גבוהה ומתאימה ללמידה.
עונת האביב – מאמצע מרץ ועד אמצע יוני
עונת הסתיו – מאמצע אוגוסט ועד אמצע נובמבר

מעבר לעונות אלו, יכולות להיות גם רוחות מתאימות לשיעורים בחורף ובקיץ אך התדירות נמוכה יחסית. בתור גולש עצמאי אפשרויות הגלישה וההזדמנויות גדלה.

 

קורס קייט סרפינג שמתאים גם לתושבי תל אביב והמרכז

ברצועת החוף שבין בת ים לפולג נתניה, אין בתי ספר לקייט וגם אין חוף מוסדר שבו אפשר ללמד קייט. חוף פולג הוא החוף הבטוח והטוב שאפשר למצוא באזור המרכז. לאחר הקורס תוכלו לקבל שירות והתאמת ציוד גם בתל אביב בחנות שלנו – ימית הנמצאת במרינה תל אביב (חוף הילטון) היבואניים הרשמיים של מותג הגלישה דאוטון קייטבורדינג בישראל. ללמידה בחוף פולג יתרונות רבים, חניה צמודה, רצועת חוף גדולה ופתוחה בלי סלעים המאפשרת לתלמיד להיות במרחב סטרילי בלי גולשים נוספים צמודים.

 

קורס קייט סרפינג בחוף פולג בנתניה. למה דווקא ב-IKS?

מועדון IKS הוא המועדון עם הקורס המקצועי ביותר, אנחנו מאמינים בבטיחות מעל הכל וכך גם הקורסים שלנו נעשים. לאחר בקורס תוכלו לקבל התאמה אישית ומקצועית של הציוד ואפילו עזרה בקניית הציוד קייטסרף. ברגע שסיימתם את הקורס אצלנו אתם חברים במשפחה וכל דבר מוזמנים לחזור אלינו לעזרה. יש לנו קהילה מדהימה שהפכה למשפחה גם מעבר לימי הגלישה. 

לפרטים נוספים והרשמה, עידן 050-6544405