ביגוד תרמי לגלישת גלים

מתכננים לגלוש בים בסתיו או בחורף? רוצים ביגוד תרמי מקצועי?

גלישת גלים בימי הסתיו והחורף מביאה איתה הזדמנויות רבות לתפוס את הגלים הטובים ביותר לגלישה. בשונה מגלישת רוח, אשר מתאימה יותר לחודשי הקיץ ובעיקר בכנרת, גלישת גלים בישראל מומלצת בסתיו ובחורף ובתקופה הנקראת "אחרי החגים". עם גלים גבוהים ומזג אוויר טוב יותר לגלישה, תוכלו לשפר את יכולות הגלישה שלכם בצורה משמעותית. על מנת שתוכלו לעשות זאת בצורה נעימה גם בבקרים קרים מאוד, כדאי שיהיה לכם ביגוד תרמי לגלישת גלים. חוף הים נחשב לנקי ועמוס פחות בתקופה של אחרי החגים וישנו מרחב גדול לתמרון עבורכם. בין סוגי הביגוד לגולשי גלים, ניתן למצוא את המכנסיים התרמיים הארוכים והקצרים, חולצות וגופיות, ווסטים ונעלי גלישה.

ביגוד לגלישה רוח תרמי מקצועי

אם החלטתם לצאת לגלישת רוח בתקופת הסתיו או החורף, חשוב שתדעו קודם איך לגלוש עם רוחות מזרחיות. עונת המעבר בין תקופת הקיץ לתקופת החורף מביאה איתה רוחות מזרחיות חזקות. בשונה מהקיץ, הן נושבות מכוון החוף אל עומק הים ויוצרות סכנה לגולשים אשר יכולים להגיע לעומק הים במרחק רב מדי. ביגוד לגלישה רוח תרמי הוא הכרחי לתקופת הסתיו והחורף והוא ישמור על טמפרטורת גוף טובה יותר בעת הכניסה למים הקרים. יש לבחור את הזמן הנכון לגלישה ולא להיכנס עם הגלשן והמפרש לים כאשר ישנן רוחות מזרחיות חזקות וזאת על מנת לשמור על הבטיחות שלכם בעת הגלישה.

נעליים וכפפות איכותיות לגלישה בים

ציוד תרמי נוסף החשוב לגלישה בתקופת הסתיו או החורף הוא נעלי גלישה וכפפות. הנעליים המיוחדות לגלישה שומרים על חום כפות הרגליים ומגנים על העור בימים קרים במיוחד. ניתן לקנות נעליים מיוחדות עם בוהן מפוצלת המספקת מענה אופטימלי לאיזון בעת עמידה על הגלשן שלכם. בנוסף לכך, מומלץ לכם לקנות כפפות לשמירה על חום הידיים בעת הגלישה, המיוצרים מ-2 סוגים עיקריים: כפפות חצי אצבע וכפפות רגילות.

הזמנה און ליין של ביגוד תרמי לגלישת גלים

להזמנה של ביגוד תרמי לגלישת גלים מהחברה המקצועית ביותר בישראל, כנסו עכשיו לקטלוג המוצרים כאן באתר של חברת ימית סחר ובחרו את הביגוד הנדרש לגלישות הבאות שלכם. הציוד התרמי ישפר את הגלישה שלכם באמצעות שמירה על טמפרטורת הגוף ויאפשר לכם לגלוש זמן רב יותר גם בתקופת הסתיו והחורף.

קצת עלינו

ימית סחר הוקמה בשנת 1973, על ידי דורון עזרא ואיתן פרידלנדר.
בתחילת דרכה, עסקה החברה בייצור מוצרים לשימוש ימי, כיום בימית בעיקר עוסקים בייבוא
מוצרים מתחום היאכטות והסירות, גלישת גלים, קייט-סרף , גלישת רוח וביגוד מתאים לפעילויות אלו.
בין היתר משווקת – למועדוני השייט והגלישה, חנויות ואנשים פרטיים.

קרא עוד