ביגוד לספורט ימי תל אביב

ביגוד המיועד לספורט ימי עבר לא מעט שינויים לאורך השנים וכיום ניתן למצוא ביגוד מתקדם מאוד מבחינה טכנולוגית, כולל שימוש בחומרים הידרודינמיים וחומרים אחרים המקנים לביגוד יתרונות רבים לצורך ביצועים טובים יותר בענפי ספורט ימי שונים. כשזה נוגע לחיפוש ביגוד לספורט ימי תל אביב, חשוב לעשות בחירה מושכלת בהתאם לענף הספורט הימי שאתם עוסקים בו ותוך שימת דגש על הצרכים הספציפיים שלכם. אז מאיפה מתחילים לחפש ביגוד לספורט ימי תל אביב? הנה כמה דברים שחשוב לדעת לפני שקונים ביגוד לגלישת גלים בתל אביב ולענפי ספורט ימי אחרים. 

ביגוד לספורט ימי בתל אביב מתחיל משיטת השכבות 

לפני שאתם מחפשים ביגוד ימי תל אביב חשוב להכיר את השיטה הרווחת ביותר ללבוש לצורך שיט וגלישה. שיטת השכבות היא דרך נפוצה ללבוש המיועד לספורט ימי, המתמקדת בשימוש בשכבות שונות בהתאם לתנאי מזג האוויר. השכבה הראשונה היא שכבת הבסיס והיא לרוב בעובי של עד 2 מ"מ והיא עשויה מלייקרה לתנאים שמשיים או מחומרים אחרים לתנאי מזג אוויר קרים יותר שמצריכים שמירה על חום גוף. השכבה השנייה היא שכבת הביניים והיא למעשה חליפת הגלישה, שמגיעה במגוון רחב במיוחד של חומרים המיועדים לצרכים שונים. השכבה האחרונה היא השכבה החיצונית והיא כוללת מעילי רוח מסוגים שונים המונעים חדירה של מים ויכולים גם לעזור בנידוף זיעה. 

היכן מומלץ לקנות ביגוד לספורט ימי בתל אביב והסביבה? 

לא משנה איזה ביגוד ספציפי אתם מחפשים וגם אם אתם לא בדיוק בטוחים איזה ביגוד אתם צריכים לצורך הספורט הימי שאתם עוסקים בו, הדבר הכי חשוב הוא לבחור בקפידה את המקום שאתם רוכשים ממנו. ביגוד לספורט ימי נועד להגן עליכם מפני תנאי מזג אוויר ומפני פציעות ספורט ולכן חשוב לא להתפשר על האיכות שלו. אצלנו בימית סחר תמצאו ביגוד לספורט ימי תל אביב ברמה גבוהה לכל הפעילויות הימיות ולכל הרמות, ממקצוענים אולימפיים ועד לחובבנים. בין שאתם מחפשים ביגוד לגלישת גלים בתל אביב או ביגוד ימי תל אביב לפעילויות אחרות, תוכלו להתרשם מהמגוון הרחב באתר או בחנות שלנו. צרו עמנו קשר למידע נוסף על הציוד הנמכר אצלנו ונשמח לעזור לכם.  

קצת עלינו

ימית סחר הוקמה בשנת 1973, על ידי דורון עזרא ואיתן פרידלנדר.
בתחילת דרכה, עסקה החברה בייצור מוצרים לשימוש ימי, כיום בימית בעיקר עוסקים בייבוא
מוצרים מתחום היאכטות והסירות, גלישת גלים, קייט-סרף , גלישת רוח וביגוד מתאים לפעילויות אלו.
בין היתר משווקת – למועדוני השייט והגלישה, חנויות ואנשים פרטיים.

קרא עוד