קורס ווינג פויל בכנרת

הווינג פויל פרץ לחיינו בשנים האחרונות ומאז הוא משתלט על החופים! בטח ראיתם כמה כאלה בחוף ותהיתם איך מתחילים את הספורט המדהים הזה?? אז הגעתם למקום הנכון! 

בית הספר לגלישת ווינג פויל בחוף גינוסר שבכנרת, בית הספר של קאי אלוני – הבן של יעל מסג (המורה המיתולוגית לגלישת רוח בכנרת). המועדון עובד איתנו בשיתוף פעולה, בקורס ובמועדון תלמדו ותשתמשו בציוד הטוב ביותר, כנף הווינג מבית דאוטון וגלשן פויל מבית פאנאטיק (מותג הגלשנים הידוע). לאחר הקורס תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי והכוונה לקניית הציוד המתאים ספציפית לכם, את הייעוץ תוכלו לקבל במועדון וגם בחנות ימית בתל אביב, היבואניים הרשמיים של דאוטון ווינג פויל ופאנאטיק ווינג פויל.
הקורס כולל את כל השלבים מהבסיס הכרת הציוד ועד העליה על הפויל וגלישה עצמאית. לפרטים נוספים והרשמה: קאי 054-6630691

כיצד מתקיים קורס הווינג פויל?

הקורס מורכב ממספר שיעורים בהם לומד התלמיד את היסודות והדרך הבטוחה והמהירה לעולם הווינג פויל. בקורס תלמדו כל מה שצריך החל מהיכרות עם הציוד – שליטה בכנף ועד גלישה עצמאית. הקורס מתאים לכולם, גולשי רוח שרוצים ללמוד ווינג פויל, גולשי גלים/קייט וגם לאנשים ללא ניסיון ורקע בתחום.

שיעור ראשון-
גלישת הווינג פויל הינה ספורט אקסטרים ולכן נתחיל מנהלי בטיחות ואמצעי זהירות. אח״כ נכיר את הציוד – כנף הווינג, הגלשן והפויל. קצת לימודי תיאוריה להבנה טובה יותר של הכנף וכיווני הרוח. כבר בשיעור הראשון נלמד איך לעבוד עם הכנף ונבצע תרגילי שליטה ונטרול כוח בחוף ובמים.

שיעור שני-
נמשיך מאיפה שעצרנו במפגש הראשון ונתחיל בגלישה עם הכנף על גלשן סאפ, נבין איך עוברים מישיבה לעמידה עם הכנף, עלייה וירידה ברוח והכי חשוב – חידוד! החידוד משמעותו חזרה לאותה נקודה ממנה יצאת, לא להיגרר במים אלא לחזור לחוף בגלישה.

שיעור שלישי –
אחרי שלמדנו איך להשתמש בכנף הווינג על מנת להתקדם עם הרוח, בשיעור זה נלמד איך לשלוט בכיוון הגלישה שלנו, להסתובב בגלישה ונכיר את גלשן הפוייל ונעשה את המעבר מגלשן גדול לגלשן פוייל.

שיעור רביעי –
השלב הכי מרגש בקורס והחלק הכיף בגלישת הפויל, בשיעור זה נלמד איך לעלות על הפויל ולהתחיל לרחף בגלישה. בשיעור הזה נעבור לתרגל על גלשן הפויל כאשר הוא מחובר לפויל ואז גם נצטרך להבין מה עושים ולא עושים, הפויל יכול להיות מסוכן אם נעשה שימוש לא נכון. נלמד איך לייצר כוח בכנף ולבצע את העלייה לפויל.

שיעור חמישי –
השיעור האחרון, מטרת השיעור היא לשלב את כל מה שלמדנו עד כה. בשיעור זה אתם כבר גולשים – נתרגל את העליה לפויל בשילוב העבודה עם הכנף ונלמד איך להחזיק את הריחופים לזמן ממושך יותר ויותר. 

בסוף הקורס כבר תחזיקו במספיק כלים כדי להתחיל לתרגל את הגלישה בצורה עצמאית (בהשגחה בלבד), תקבלו ייעוץ מקצועי והכוונה לציוד המתאים לכם. לתלמידים שסיימו אצלנו קורס ישנה הטבה בהשכרת ציוד, חילוצים, סדנאות ואנחנו כאן לעזור בכל מה שצריך. ניתן לקבל שירות ועזרה גם בחנות ימית בתל אביב, ייעוץ מקצועי והתאמת ציוד. הבית של המותג דאוטון ופאנאטיק ווינג פויל בישראל.

מה המחיר של קורס הווינג פויל?

עלות קורס הווינג פויל הינו 2000 ש״ח. הקורס המלא כולל 5 מפגשים – סה״כ 7.5 שעות, בהם תלמדו את כל מה שצריך כדי להיות גולשים עצמאיים. לאחר הקורס תוכלו לקבל עזרה והכוונה בקניית הציוד הראשון שלאחר קורס הווינג פויל.
*תלמידים שמסיימים אצלנו את הקורס המלא זכאים להטבות בהמשך, למשל: השכרת ציוד, חילוצים, סדנאות וכו.

מתי מומלץ לעשות את הקורס?

העונה הטובה לקורס הווינג פויל בכנרת היא הקיץ, החל מחודש מאי ועד חודש ספטמבר. בחודשים אלו תדירות הרוח גבוהה ומתאימה ללמידה.

לפרטים נוספים והרשמה, קאי 054-6630691